Polityka prywatności

Pamiętaj, że wchodząc na naszą stronę internetową, akceptujesz naszą politykę prywatności, za pomocą odpowiednich ustawień swojej przeglądarki internetowej. Jest to zgodne z treścią ustawy Prawo telekomunikacyjne, w której mowa o tym, że:

Abonent lub użytkownik końcowy może wyrazić zgodę, o której mowa w ust. 1 pkt 2, za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez niego telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi.

Polityka prywatności aplikacji mobilnych Fundacji Poza Schematami

  1. Dokument ten opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnych Fundacji Poza Schematami, NIP 1182103136, REGON 360055048, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Władysława Smoleńskiego 1c lok. 1.
  2. Instalując aplikację, użytkownik wyraża zgodę na niniejszą polityke prywatności.
  3. Fundacja Poza Schematami nie gromadzi danych o użytkownikach aplikacji.
  4. W urządzeniach, na których instalowana jest aplikacja, zapisywany jest, w sposób anonimowy, poziom zaawansowania w grze (przechodzenia prze kolejne poziomy aplikacji).
  5. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności nie należy instalować aplikacji lub należy ją odinstalować.
  6. Zastrzegamy sobie prawo zmiany polityki prywatności, ewentualne zmiany każdorazowo upubliczniane będą na naszej oficjalnej stronie internetowej.